O nas

Arkadiusz Trześniowski

Naturoterapeuta

Jestem dyplomowanym Naturoterapeutą łączącym w swej pracy najskuteczniejsze metody fizjo i naturoterapii. Posiadam wieloletnią praktykę w zakresie likwidowania i usprawniania szeregu dolegliwości m.in. znoszenie neuralgi i innych nerwobólów, odbudowa odporności psychologicznej na sytuacje stresowe, regulacja układu trawiennego, odbudowa jakości krwi, bóle stawów, dyskopatie, kolano biegacza, łokieć tenisisty, migrenowe bóle głowy, zespoły bolesnego barku oraz inne bóle i dolegliwości różnego pochodzenia.  W terapiach wykorzystuję wiedzę i odpowiednie techniki z zakresu akupunktury, klawiterapii, muzykoterapii dogłębno komórkowej, hirudoterapi, terapii czaszkowo-krzyżowej, osteopatii, terapii manualnej oraz kilkunastu sprawdzonych metod masażu z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik. Bardzo często przyczyna  bólu, czy dysfunkcji leży w miejscu oddalonym od jego fizycznych objawów. Techniki diagnostyczne, z których korzystam,  pozwalają mi na ich umiejętne rozpoznanie i leczenie. Długoletnia praktyka oraz posiadane kompetencje dają mi możliwość dobrania najbardziej skutecznych autorskich metod łączenia terapii. Moim celem jest maksymalne usprawnienie pacjenta w jak najkrótszym czasie. Poza terapiami prowadzę również szkolenia i warsztaty, umożliwiające zdobycie stosownej wiedzy i zaznajomienia się z technikami, które mogą być wykorzystywane przez moich kursantów zarówno w prowadzonych przez nich gabinetach fizjoterapeutycznych, jak również przez osoby indywidualne, chcące poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności na użytek własny (do wykorzystania w domu).

Karol Zapolski

Naturoterapeuta

Nazywam się Karol Zapolski i jestem Naturoterapeutą. Od 15 lat zajmuję się zgłębianiem wiedzy na temat zdrowia i życia w harmonii. W swoim życiu przeszedłem przez różne ścieżki rozwoju. Sam wyzdrowiałem z choroby nieuleczalnej dla współczesnej medycyny, doświadczając cudu terapii naturalnych. Dlatego jestem pewien, że nasze ciało ma niesamowitą moc samozdrowienia. Moje własne doświadczenia, były dla mnie inspiracją do poszukiwania, zagłębiania się w wibracje emocjonalne zapisane wewnątrz każdego człowieka. W mojej praktyce tematem przewodnim każdego zabiegu jest  pomoc w zrozumieniu, że wszystkie stany chorobowe, dysfunkcje pojawiające się w ciele i umyśle, są wynikiem nieuświadomionych konfliktów na poziomie emocji i przeżyć zapisanych w naszej podświadomości.

Podczas pracy staram się dotrzeć do przyczyny, a nie skutku problemu, z którym przychodzi pacjent. Pracuję w przestrzeni emocji, w przestrzeni serca. Badania naukowe potwierdzają, że to przestrzeń serca i wibracje w nim zapisane, są lustrzanym odbiciem rzeczywistości, której doświadczamy. Uważam, że naturalnym stanem każdego człowieka jest zdrowie, poczucie radości, miłość i spokoju. Tylko pełna harmonia daje nam poczucie bezpieczeństwa, zapewnia pewność siebie i daje poczucie szczęścia. W spokojnej i bezpiecznej atmosferze przeprowadzam pacjenta przez ścieżkę zrozumienia skąd i dlaczego pochodzą różne dolegliwości fizyczne i emocjonalne. Wiem jak dotrzeć do wnętrza, jak zanurzyć się w samym sobie, posiadam umiejętność współodczuwania emocji chorobotwórczych, zapisanych w narządach wewnętrznych, które manifestują się różnymi objawami na poziomie ciała, umysłu i ducha. Pomagam przy różnych dysfunkcjach, dolegliwościach bólowych, pourazowych i w powrocie do pełni zdrowia i witalności. Ukończyłem kursy masażu powięziowego, muzykoterapii, klawiterapii oraz terapii wisceralnej. Ponadto odbyłem szereg szkoleń i wykładów dotyczących głębszego zrozumienia zależności, przyczyn i skutków zdrowia.