Moja opinia na temat gabinetu oraz zabiegów jest jak najbardziej pozytywna. Bóle na odcinku lędźwiowym kręgosłupa po kilku zabiegach ustąpiły. Masaż kamertonami był bardzo przyjemny, napięcie mięśni po pewnym czasie ustąpiło przynosząc ulgę. Atmosfera w gabinecie ma również nie mały wpływ na pozytywne odczucia.

Agata T.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres email.
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki